הלבנת שיניים בתל אביב
5 (100%) 16 votes

miri2

הלבנת שיניים בתל אביב

הלבנת שיניים עושים אצל מומחה לאסתטיקה דנטלית

החיים המודרניים מאפשרים לנו להשקיע בעצמנו. שמירה על בריאות השיניים וכן על אסתטיקה דנטלית הינה דבר חשוב, אך גם טיפוח השיניים יכול לגרום לנו להרגיש טוב. אם החלטתם להלבין את השיניים, רגע לפני התחלת התהליך כדאי להגיע למרפאת שיניים על לבצע הלבנת שינים בצורה נכונה. כתוצאה מעישון, שתיית קפה או תה השן נצבע בצבעים שונים למשל חום או אפור. הלבנת שיניים יכולה לשפר את מראה השיניים ולשפר את הופעת הכתמים.

לפני שאתם מחליטים להלבין את השיניים, מומלץ להיבדק אצל רופא שיניים, על מנת לבדוק את בריאות רקמות הפה. אם אתם סובלים מעששת או מסתימות דולפות, יש צורך לבצע טיפול ממוקד ורק לאחר מכן להתחיל בהלבנה, זאת כדי להגן על השיניים מפני פגיעה. יש חשיבות רבה לביצוע תהליך הלבנת שיניים אצל רופא מומחה על מנת להקטין את הפגיעה ברקמות השן. רופא השיניים יבדוק האם הכול בסדר והאם אתם יכולים להתחיל בהלבנה.

לחצו – לקבלת ייעוץ ראשוני – ללא עלות!

הלבנת שיניים בתל אביב – כל השיטות

טיפולי הלבנת שיניים הם למעשה הגדרה כוללת למספר שיטות טיפוליות המיועדות לצרכי השבת הלובן הטבעי של השיניים. טיפולים אלו הינם חיוניים במקרים בהם השיניים מצהיבות מסיבות כאלו ואחרות, הכוללות בין היתר: צריכת יתר של מוצרי טבק וניקוטין, צריכת יתר של קפה/תה ומשקאות תוססים, שינויים בגוון השיניים הנובע כתוצאה מהצטברותם של חיידקים ומשקעים שונים אשר חדרו לתוך השן, סיבות גנטיות וסיבות הקשורות לגיל הכרונולוגי של כל אחד ואחת מאיתנו.

הלבנת שיניים

בין השיטות הנפוצות כיום לטיפולי הלבנת שיניים תוכלו למצוא:

  • טיפולי הלבנה באמצעות סד הלבנה

    שיטה זו ידועה גם בשם "הלבנת שיניים ביתית" וזאת מכיוון שרוב ההליך הטיפולי מיושם באופן עצמאי על ידי המטופל. בשיטה זו יוצרים למעשה סד הלבנה המותאם באופן אישי לתבנית שיניו של כל מטופל, כאשר על גבי סד ההלבנה, המטופל נדרש למורח ג'ל ייעודי המסופק לו על ידי הרופא המטפל. את הג'ל, המטופל נדרש למרוח על גבי הסד אותו הוא ירכיב על שיניו למשך מספר שעות במהלך היום או הלילה. הג'ל הייעודי הנמרח על ידי המטופל על גבי הסד, הוא למעשה חומר מלבין שמידת ריכוזו נקבעת על ידי הרופא המטפל ובהתאם לצבעי שיניו של המטופל. תוצאותיה של השיטה הטיפולית הביתית אינן ניכרות באופן מיידי ולוקח בממוצע כשבוע ימים עד שניתן להבחין בשינוי גוון השיניים והלבנתן.

  • טיפולי הלבנת שיניים באמצעות קרן אור לד

    שיטה טיפולית זו היא למעשה שיטת הלבנה מתקדמת אשר נועדה להחליף את שיטת ההלבנה באמצעות טיפולי לייזר. בשיטה זו ההלבנה מתבצעת באמצעות אלומת קרן אור (לד) ממוקדת המופנית לשיניו של המטופל במשך כשעה לערך, כאשר על השיניים עצמן נמרח חומר מלבין ייעודי. אלומת האור המכוונת לשיניו של המטופל מזרזת למעשה את החדרת החומר המלבין לתוך השן ולמעשה מקצרת תהליכים אשר יושמו בשיטות מסורתיות יותר במסגרת טיפולי הלבנת שיניים. היקף הטיפול בשיטה זו הינו כשעה כאשר ברוב המקרים השעה מפוצלת מראש למספר טיפולים (כל טיפול אורך בממוצע בין 15 ל-20 דקות). בתחילת הטיפול, הרופא המטפל דואג למרוח חומרי הגנה ייעודים על גבי החניכיים וחלקי הפנים הנחשפים לאלומת האור ורק לאחר ספיחת החומרים מתחיל הטיפול ואלומת האור מכוונת לשיניו של המטופל.

  • טיפולי הלבנת שיניים בלייזר

    בדומה לשיטת הלבנה באמצעות אלומת אור לד, גם טיפולי הלבנת שיניים בלייזר מבוססים על הפניית מקור אור לשיניו של המטופל, כאשר שיניו נמרחו בחומר מלבין ייעודי. שיטה טיפולית זו החלה להיות מיושמת בתחילת שנות האלפיים והיא נחשבה לאורך שנים רבות (עד להגעתה של השיטה באמצעות קרן אור לד) לשיטה המתקדמת ביותר לטיפולי הלבנת שיניים. בדומה לשיטת אלומת קרן אור-לד, גם שיטת הלבנה בלייזר מיושמת במספר טיפולים קצרים של 15 עד 20 דקות.

הלבנת שיניים טכנולוגיה מתקדמת

כיצד לבחור את השיטה הטיפולית המומלצת ביותר עבורכם?

לצד השיטות המופיעות לעיל, קיימות שיטות הלבנה נוספות המיושמות במסגרת טיפולי הלבנת שיניים, כאשר ברוב הטיפולים נעשה שימוש בחומר מלבין ייעודי הנמרח על גבי שיניו של המטופל. התאמתה של השיטה הטיפולית המומלצת ביותר נקבעת על ידי הרופא המטפל וזאת בהתאם למצב בריאותן של השיניים בחלל הפה של המטופל ובהתאם לצבען של השיניים.

טיפולי הלבנת שיניים – מה חשוב לדעת ?

טיפולי הלבנה מומלצים לכל אחד ואחת מביניכם המתמודד עם שינוי בגוון הטבעי של שיניו וזאת במידה ושיניכם בריאות. חשוב לזכור שכל טיפול הלבנת שיניים בתל אביב או בכל עיר אחרת, חייב להיעשות על ידי רופא העוסק ומתמחה בנושא וזאת על מנת להימנע ממקרים בהם חומרי ההלבנה בהם נעשה שימוש יפגעו ברקמות השן.

למרות שמדובר בתהליך שאינו כרוך בהרדמה, והעובדה כי הלבנת שיניים לא כוללת סיכונים, ישנם מועמדים שלא מומלץ להם לעבור את התהליך. למשל צעירים מתחת לגיל 16, לא צריכים הלבנת שיניים היות ובשלב זה מוך השן עדיין נמצא בתהליכי התפתחות והלבנת שיניים יכולה לפגוע בשן.

הלבנת שיניים בתל אביב

 לסיכום:

באחד הפרקים של סדרת הטלוויזיה "חברים" רוס ניסה להלבין את שיניו והתוצאה הייתה שיניים לבנות יתר על המידה. מאז שנות התשעים חל שינוי בתחום הלבנת שיניים. כיום כבר לא ניתן לראות אנשים כמו רוס שהשיניים שלהם לבנות יותר משלג על פסגת החרמון (-:

לכן הלבנת שיניים חייבת להתבצע תוך שימוש בחומרים אשר אושרו על ידי איגוד הרפואה האמריקאי ושאינם גורמים לפגיעה או החלשה של חומר השן. אנו במרפאה של ד"ר מירי ישראל עושים שימוש בחומרים איכותיים שלא פוגעים באיכות השן או כאלו אשר עשויים לגרום להתייבשות השן ולרגישות גבוהה.

במרפאתנו צוות רופאים מקצועי שיבטיח לכם הלבנת שיניים בתל אביב תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות בתחום.

לחצו – לקבלת ייעוץ ראשוני – ללא עלות!


מידע נוסף על הלבנת שיניים בתל אביב תוכלו למצוא במאמרים הבאים:

כללים לחיוך המושלם

5 כללים לחיוך המושלם

האם גם אתם מעוניינים לזכות בחיוך מושלם כמו כוכבי קולנוע ודוגמניות? רוצים לחייך בפה מלא שיניים וליהנות מחיוך מרשים עם שיניים לבנות וממראה אסתטי מושך? ובכן, כיום יש מגוון טיפולים אסתטיים המיועדים להשגת החיוך המושלם, עם זאת כדי להשיג את החיוך הרצוי כדא…
שגרת טיפולים אסתטיים

שגרת טיפולים אסתטיים - חיוך יפה בפנים זוהרות

ממש כשם שחשוב להקפיד על שגרת בדיקות וטיפולים דנטליים לשמירה על חיוך יפה, כך חשוב גם לשמור על עור פנינו משינויי הזמן והסביבה. השינויים החלים בגופנו עם הגיל הינם תלויי גנטיקה ואורח החיים (למשל עישון, חשיפה לשמש ועוד) ובאים לידי ביטוי בצניחה, ה…

טיפים להזמנת ציוד רפואי למרפאות שיניים

עולם הרפואה מציע כיום מגוון עצום של אפשרויות, הבאות לידי ביטוי הן בטיפולים החדשניים והמתקדמים המתאימים כמענה לבעיות רפואיות שונות (קלות וגם חמורות) והן בציוד הרפואי האיכותי, שבו נעזרים הרופאים והצוות המטפל כולו. כמו בכל תחום, גם ברפואת השיניים ישנו…
טיפולי חניכיים

טיפולי חניכיים (המדריך המקוצר)

סובלים מבעיות חניכיים שונות? מתמודדים עם כאבי חניכיים? זה הזמן לדעת הכול על טיפולי החניכיים המוצעים לכם במרפאה של ד"ר מירי ישראל, מומחית לפתרון מחלות חניכיים. מחלות חניכיים מחלות חניכיים הן הגדרה כללית לבעיות חניכיים שונות העלולות להוביל בין ה…

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות

צרו
קשר

x

צור קשר