השתלות שיניים כירורגיות
5 (100%) 1 vote

השתלות שיניים כירורגיות

קבלת טיפול שיניים איכותי ויעיל, בייחוד בתחום השיניים ואסתטיקת הפה, הוא אינו דבר של מה בכך. חשיבות ניקיון הטיפול והחזרה המהירה לשגרה, מניעת הצורך לחזור לטיפולים משמרים לאחר ההשתלה, התוצאה הסופית מול המראה, הם רק חלק מהצרכים הבאים לידי ביטוי בעולם בריאות הפה.

הטכנולוגיה המתקדמת כיום, מאפשרת לפציינט לקבל הרבה מעבר לעוד טיפול שיניים, אלא טיפול שיניים כולל, המשלב בתוכו את אסטטיקת הפה, נראות הפה והיכולת לקבל תחושה טבעית ונוחה, תוך זמן קצר.

השתלה ממבט שני-  חוות דעת מקצועית מעל הכל

השתלות שיניים, מחויבות במקצועיות בתחום רפואת השיניים וכירורגיית הפה. השתל, מלבד האסטטיות שהוא מעניק לפה והיכולת לתפקד ולנהל אורח חיים תקין ורגיל בא לידי ביטוי כאלמנט המהווה הגנה על חלל הפה והחניכיים. רבים אינם יודעים כי ברגע בו הם מוותרים על שתל ומשאירים חניכיים חשופות, החניכיים, החך וחלל הפה בכלל למחלות, בקטריות, רגישויות שונות, ריח רע מהפה, עששת ולכלוך המצטבר בחלל הפה, מצבים אשר יכולים להימנע בעת השתלה. השן והאמייל יוצרות שכבת הגנה בטוחה ומיועדות לשרת אותנו מבחינות רבות אותן ציינו מעלה, פרט ללעיסה ונראות.

אותה שכבת הגנה, מקלה עלינו בעת ניקיון הפה והשמירה על בריאות השיניים האחרות. אזור נגוע בדלקת או בקטריה, כמו זה, עשוי ליצור תגובת שרשרת ולחשוף את כל הפה לסכנות זיהומיות. על כן, ההמלצה היא להשתיל שן או שיניים במקומות החסרים, גם במקומות הנסתרים מהעין למניעת תגובות בריאותיות מסוכנות לטווח ארוך

השתלות כירורגיות למראה אסטטי ובריא- שיניים בריאות הן לא הכל

מעבר לחשיבות בריאות השן, החניכיים והפה, המודעות לנראות ואסטטיקה חשובה לא פחות. במקרים רבים בהם מדברים על השתלות שיניים כירורגיות או טיפולי שיניים וטיפולי פה ולסת בכלל מעטים הם המקרים בהם המושג אסטטיקה נכנס גם הוא על סדר היום שעל כיסא המטופלים. היכולת ליצור שתל טבעי, לבן ובעל נראות חזותית אסטטית חשובה לא פחות ובימים אלה, עשויה להיות שוות ערך לצורך הבריאותי. הפנים שלנו הם כרטיס הביקור שלנו בכל תחומי החיים שלנו ונראות הפה שלנו היא חלק בלתי נפרד מאותו כרטיס ביקור. במרפאה תקבלו שירות השם דגש על הצורך הבריאותי והאסטטי באופן שווה.

שיניים לבנות וצחורות…. האם ביקשתם כל כך הרבה?

הסתכלו במראה, חייכו לרגע…. מהו צבע השיניים שלכם. ובכן, בדרך כלל, לבן או צחור זה ממש לא הצבע שתראו לנגד עינכם, נכון? השתלות שיניים שומרות לא רק על פה "ללא חורים" אלא על מראה לבן וצחור באמת. היכולת להעניק לפה מראה שהוא לא רק מראה של תלאי על גב תלאי ומראה מרשים שאומר הצלחה. המבט והחיוך הוא אחד מהאלמנטים החשובים ביותר בפגישה אישית, פגישה עסקית, פגישת עבודה ואחרות. הצורך הבסיסי הזה, כן הבסיסי, נלקח בחשבון וניתן לכם בשירות אישי וייעוץ מקצועי במרפאה.

וכעת ענו בכנות….האם אתם מפחדים לחייך?

הקליניקה של ד"ר מירי ישראל, המרפאה לאסטטיקת ובריאות הפה, אשר תגשים את החלום שלכם לחיוך לבן ובריא.

צרו
קשר

x

צור קשר