טיפול בכאבי שיניים באמצעות פרחי באך
Rate this post

טיפול בכאבי שיניים באמצעות פרחי באך

הרפואה ההוליסטית טוענת ששיניים הן השתקפות לבריאות הכללית, כל בעיה בפה היא ביטוי ישיר למה שקורה בגוף כולו. רפואת שיניים הוליסטית עושה שימוש בחומרים לא רעילים ונמנעת משימוש באנטיביוטיקה. במקום זאת היא משתמשת בחומרים שהם מהטבע וכל מיני תוספי מזון וגם טיפול רגשי ופיזי באמצעות פרחי באך.

הרופאים ההוליסטים מתייחסים גם לנושא הפחד, מרופא שיניים וטיפול בכאבי שיניים, אצל חתך גדול בואכלויסייה. וגם כאן הטיפול הוא באמצעות תרופות הומאופטיות, פרחי באך, כגון רסקיו ועוד תמציות טיפול מפרחי באך, דמיון מודרך והרפיה ועוד.

התאוריה ההוליסטית

לדעת רבים שמגיעים מהרפואה ההוליסטית, סבורים שיש סיבה שהיא טמונה באופן שבו אנו חווים את חיינו ושהיא זו שמשפיעה על כל מערכות השונות בגוף, וגם על השיניים. הרבה רופאים הוליסטיים טוענים שאצל כל אדם ניתן למצוא את כוח מרפא פנימי משל עצמו, וכאשר הרובד הנפשי חזק ומאוזן, כך גם מתחזקת המערכת החיסונית. הרופאים בתחום ההוליסטי רואים בפה מקור אינדיקציה על מה שקורה בגוף כולו.

לדוגמא, הסבר שניתן על ידי מי שמאמין בתאוריה הוליסטית להופעת עששת , שכטולם קוראים לו -חור בשן, היא נעוצה בהפרה של האיזון החומצי בפה ולא בגלל שלא מצחצחים מספיק טוב. הטענה שאם יש בעיה בפה או בגוף, הפה הופך לחומצי יותר וכך חיידקים מתרבים כיוון שהם נמשכים לחומציות.

טיפולי שיניים עם רופא שיניים ד

טיפולים אלטרנטיביים לשיניים

לאחרונה חלה עליה במודעות הציבור לגבי שיטות אלטרנטיביות שקיימות ברפואה האלטרנטיבית. שיטות שהן לא מכילות רעלים ויותר מגיעות מהטבע וחיזוק של מערכת החיסונית. האמונה והשימוש בהן הלכו והתחזקו והובילו גם לעולם רפואת השיניים. רפואת שיניים הוליסטית מתמקדת בבריאותו הכללית של המטופל. וכך במקום להתמקד אך ורק בשיניים, רפואת השיניים ההוליסטית מתייחסת לקשר שבין הפה לרגשות, לפחדים, לאנרגיות ולשאר חלקי הגוף של המטופל וליצירה של הרמוניה. מטרתה של רפואת השיניים ההוליסטית היא לתקן את הבעיה בפה ובשיניים ובהרגשה המנטלית של המטופל שיש לה שפעה ישירה על כל מה שקורה בגוף שלו.

פרחי באך- פחדים ושיניים

פרחי באך הם למעשה הם קבוצה של שלושים ושמונה תמציות פרחי באך שמופקות מצוף פרחים, מעלים וגם מעצים. כל תמצית מטפלת באפקט נפשי שונה, כאשר הטיפול הוא אנרגטי ולא פולשני כלל. אחת מתוך כל התמציות של פרחי ה-באך היא מהסוג שמטפל ומסייע בכל נושא הפחדים ממשהו שהוא לא ידוע וגם מפחד מטיפול אצל רופא השיניים. התמצית גם "מנקה" את הפחדים, מרגיעה ומעניקה למטופל ולתת מודע שלו להפנים את ההבנה שהטיפול הוא אך ורק לטובתו ולא לרעתו וכדאי לו לעבור אותו ואין למעשה ממה לפחד.

בקבוקונים שונים עם תמציות פרחי באך

פרחי באך, כאב שיניים אצל תינוקות

בקיעת שיניים אצל תינוקות יכולה להתחיל בכל גיל, אך לרוב זה מתחיל מגיל 3 חודשים. שיניים ראשונות שבוקעות הן לרוב שיניים הקדמיות העליונות או התחתונות. ככל שתינוק קטן יותר כך הבקיעה של השיניים עוברת יותר בקלות וללא סבל כמעט, כיוון שהחניכיים רכות יותר וזה פחות מורגש והרבה פחות כואב ולעיטים מצריך טיפולי חניכיים. אבל לרוב בקיעה של שיניים היא דבר כואב בקרב תינוקות והם נוטים לסבול תקופה מהתופעה.

בעזרת פרחי באך ודילול של תמציות במים ניתן להרגיע אצל התינוק את הכאב, על ידי מריחה על החניכיים הכואבות. IMPATIENS היא תמצית מעולה שמאוד עוזרת לדיכוי הכאב. תמציות אחרות שיכולות לעזור בתקופה זו: WILLOW CHICORY BEECH CRAB APPLE

צרו
קשר

x

צור קשר