טיפול שורש
5 (100%) 3 votes

PicInner

טיפול שורש

טיפול שורש הוא תיקון או הצלה של שן פגומה, מזוהמת. כיום טיפול שורש נעשה תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, מה שמאפשר למטופלים להרגיש בנוח כשהם שוכבים על הכסא. במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא על הסיבות לביצוע טיפולי שורש.

טיפול שורש כיסוד חשוב לשיקום

טיפולי שורש במרפאתה של ד"ר מירי ישראל

מטרתו של טיפולי שורש בתל אביב היא להביא לשיקום הפה ולכן חשוב מאד לבחור מומחה בתחום. טיפולי שורש נדרשים כאשר יש פגיעה בשיניים כתוצאה מאי הקפדה על היגיינת הפה. הזנחת השיניים יכולה להוביל למצב של ריקבון ולהרוס את השן. עששת מביאה להעברה של חומרים רעילים לשן, ולכן יש לבצע טיפול שורש. סיבה נוספת לבצע טיפולי שורש היא פגיעה בשיניים כתוצאה מנפילה מאופניים או עקב משחקי כדור של ילדים. חבלה שנגרמה כתוצאה מנפילה יכולה להוביל לדלקת קשה. במרפאתנו מתבצע טיפול שורש תוך שימוש בחומרים שאינם מזיקים לשם.

מהו זמן ההחלמה של טיפול שורש?

טיפולי שורש לא אמורים לכאוב, היות ורופא השיניים מרדים את השיניים תוך שימוש בחומרי הרדמה מקומיים. במהלך לימודי רפואת שיניים, רופא שיניים מקבל הכשרה לבצע טיפול שורש. מומחה לטיפול שורש הוא רופא שיניים שעבר הכשרה לבצע טיפולי שורש לאחר סיום הלימודים. מומחה לטיפול צריך לדאוג לציוד מתקדם במרפאתו על מנת לבצע את התהליך בצורה הטובה ביותר.

זמן ההחלמה של טיפולי שורש בתל אביב אינו דומה מאדם לאדם. זמן ההחלמה משתנה בהתאם לחומרת הזיהום, יכולת השיקום של המטופלים. משך זמן ההחלמה הוא כעשרה ימים. לאחר הטיפול אין עצבים ולא מרגישים דבר. על מנת להימנע מנזקים, חשוב מאד להקפיד על ביקור אצל רופא השיניים כדי לבדוק שלא חזרו חיידקים. טיפולי שורש המתבצעים במרפאת שיניים מקצועית הכוללת צוות רופאים אמין שמקדם את פניכם מובילים לסיום התהליך.

יצירת סביבת עבודה נעימה מהווה חלק חשוב בטיפול. סביבת עבודה מקצועית לא פחות חשובה מאשר ידע או ניסיון. כאן אנחנו נכנסים לתמונה. במרפאתנו אווירה טובה היכולה לתרום לתחושת הביטחון והרוגע שלכם. טיפולי שורש אינם עניין של מה בכך. לפיכך, לפני תחילת הטיפולים חשוב מאד להגיע למרפאת השיניים ולהתרשם. במהלך השנים רכשנו ניסיון בעבודה עם מטופלים תוך שימוש בחומרים מתקדמים שמתאימים למטופלים. טיפולי השורש מתבצעים במרפאתנו בצורה מקצועית על ידי צוות מקצועי של רופאים מומחים בתחום.

                                                למידע נוסף בנושא : שיקום הפה לחץ כאן >> | למידע נוסף בנושא טיפולי שיניים לחץ כאן >>
לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות

צרו
קשר

x

צור קשר