יישור שיניים למבוגרים
Rate this post

יישור שיניים למבוגרים

מראה שיניים לא אסטטיות, עשוי לגרום לאי נעימות גדולה ומצד שני הפחד מהמראה האסתטי עוד פחות, עם מבנה בולט על השיניים, אשר גורם לפה להראות אפילו פחות מעודן.

מרגישים בין הפטיש לסדן? בשנים האחרונות, לאור התפתחות טכנולוגיות האורתודונטיה, הנושא פתיר לחלוטין ואינו אמור להיות מושא להתלבטות קשה כל כך, מבנים, גשרים ותהליכי יישור שיניים למבוגרים, אשר הגיעו אלינו מארה"ב פותרות את הדילמה וההתחבטות הזאת  בקלות.

מדוע אנו רואים מבוגרים כה רבים עם שיניים עקומות?

מעבר להיבט הבריאותי והאסתטי בכל הנוגע לתחום, יישור שיניים למבוגרים כוללים גם היבט פסיכולוגי רחב, המאופיין בחששות ופחדים רבים, הן מהתוצאה הסופית והן ממראה הפה והלסת לאורך תקופת הטיפול, הדורשת את ענידת הגשר/המבנה על השיניים.

מבנים שקופים ומבנים זמניים

לאור הקושי והבנת החששות בקרב הפציינטים, הגו טובי רופאי השיניים והאורתודונטים בארה"ב כמה סוגים של שיטות תוך התאמה לקשיים ולבעיות השונות בתחום, כאלה אשר מעבר לתוצאה האפקטיבית, יניבו מענה לקושי שליווה אותנו שנים רבות מאז הופעת הגשר הקלאסי. מעבר לנראות החזותית מועד, הוכנסו גם אלמנטים של נוחות ומניעת הכאב. הנעימה, לפיתוחים החדשים, הכוללים גשרים בלתי נראים או גשרים הדורשים ענידה קצרת

דוגמא אחת למבנים כאלה, הם מבנים אשר אינם דורשים התקנה קבועה, כמו פלטות שקופות לשיניים למשל, זוהי דוגמא מצוינת, למי שלא מעוניין להסתובב עם הגשר במהלך כל שעות היום ומעניקות יתרון משמעותי על פני מבנים אחרים. התאמת הפלטה מתבצעת באופן ממוחשב וטכני לאחר בדיקת הפציינט.

הפלטה, מאפשרת למטופל להיעזר בהליך יישור שיניים ייחודי הדורש הרכבה של כמה שעות, בזמנים הנוחים לו לכמה שעות מדודות, ניקוי הפלטה קל במיוחד, והשימוש בה יוריד באופן משמעותי את כמות הטיפולים אצל רופא השיניים והאורתודונט.

הערה:  לא כל שיטות הטיפול מתאימות לכל מטופל, שיניים עקומות במיוחד או כאלה שסטו באופן דרסטי ממסלולן לא יהיו ניתנות ליישור באמצעות טכניקה זו.

לקבלת פרטים נוספים אודות טיפולי יישור שיניים למבוגרים בתל אביב במרפאתה של ד"ר מירי ישראל צרו קשר עוד היום

                      למידע נוסף בנושא: אורטודנט לחץ כאן >> | למידע נוסף בנושא: גשר בשיניים לחץ כאן >>

צרו
קשר

x

צור קשר