מהם מחירי השתלת שיניים ? כמה עולה השתלת שיניים?
Rate this post

מהם מחירי השתלת שיניים? כמה עולה השתלת שיניים?

זה לא סוד שהמחירים של השתלות שיניים אינם זולים, חשוב לזכור שהשתלת שיניים הינה השקעה עתידית שאתם תהינו ממנה לאורך שנים רבות. קשה לענות על השאלה כמה עולה השתלת שן מהסיבה שמדובר במחירים משתנים לפי מספר השן, היקף הטיפול ועוד. בכדי לדעת כמה מחיר השתלות שיניים יש להגיע למרפאת השיניים של ד"ר מירי ישראל ולאחר בדיקת מצב הפה ניתן יהיה לתת הצעת מחיר על עלות השתלת שיניים.

המחירים משתנים בין מטופל למטופל, וכן בעיות הפה משתנות ממטופל למטופל לכן יש לבחון את מצב הפה בטרם תינתן הצעת מחיר סופי. לאחר קבלת הצעת המחיר תוכלו לעשות השוואת מחירים בהשתלות שיניים על מנת לגלות כי מרפאת השיניים של ד"ר מירי ישראל מעניקה את המחירים המשתלמים ביותר בתחום.

לפרטים נוספים על השתלת שיניים>>

בטרם תיתן הצעת המחיר יש לבדוק אם במצב הבריאותי של המטופל מאפשר טיפול השתלת שיניים. קיימות מחלות אשר יכולות למנוע או לדחות טיפול כמו סכרת או סרטן, אך זה תלוי במצב המחלה. למשל סוכרת לא מאוזנת לא מאפשרת טיפול מהסיבה שיכול להיווצר נמק באזור ההשתלה. לכן בטרם תבררו מחירים של השתלות שיניים יש לוודא כי אתם יכולים לעבור טיפול זה. למידע נוסף להתייעצות פנו עוד היום למרפאת השיניים ד"ר ישראל.

צרו
קשר

x

צור קשר