עקירת שן
5 (100%) 3 votes

PicInner

עקירה כירורגית בתל אביב

מתי יש לעקור את השיניים?

עקירות שיניים הן חלק חשוב מטיפולי השיניים. לדוגמא, שתלים דנטליים בפה דורשים עקירה של שן על מנת להכין את הפה לפני הכנסת השתלים. כמו כן, במקרה של טיפול ליישור שיניים יש לעקור מספר שיניים על מנת לפנות מקום בפה. בנוסף, ישנם מקרים בהם מתפתח בפה זיהום ואז יש צורך לעקור את השיניים.

מהן הסיבות לעקירות שיניים?

ציוד עבור עקירת שיניים בתל אביב

• תאונות: פציעות או תאונות יכולות לגרום לשינוי במבנה של השיניים ולהביא לריקבון, מה שיחייב אתכם לעקור את השיניים.
• מחלות חניכיים: במידה ומדובר במחלות חניכיים חמורות בה יש השפעה על רקמות החניכיים. אם רקמות החניכיים נפגעות, עקירת שן הינה חלק מהטיפול.
• צפיפות: לרוב אנשים אין מקום בפה לכל השיניים שלהם, ולכן השיניים צפופות אצל אנשים.

לעקור או לא לעקור?

על מנת לשמור על בריאות השיניים, חשוב מאד להקפיד על צחצוח נכון הימנעות ממאכלי עתירי סוכר וכן ביקור אצל רופא שיניים. במידה והריקבון גדול עד שנגרם נזק בלתי הפיך, יש צורך לעקור את השיניים.
עקירת כירורגית צריכה להתבצע אצל רופא שיניים מקצועי ובעל ניסיון בתחום. רוב האנשים לא יודעים להעריך האם הם צריכים לגשת אל רופא השיניים ולבצע עקירה כירורגית. לרופא שיניים מקצועי הוא בעל ניסיון בתחום ויש לו את הכלים המתאימים להעריך את התפתחות השיניים. עקירת שיניים בתל אביב מתבצעת על ידי מומחים בתחום, תוך שימוש בציוד מודרני.

עקירת שן בינה

שן בינה היא שן שלא בקעה במלואה אלא באופן חלקי בחלל הפה. המונח הלקוי יכול לגרום נזק רב לשיניים הסמוכות או לרקמות. כמו כן, יכולה להתפתח דלקת סביב השן המלווה בנפיחות וכאבים. רופאי השיניים מבצעים בדיקה יסודית של חלל הפה ומחליטים האם מתי לבצע את עקירה שן בינה והשתלת שיניים.
במרפאתנו צוות רופאים מקצועי המומחה לבעיות פה ולסת המבצעים את העקירה. כתוצאה משימוש במכשור מתקדם במרפאתנו, ההליך הרפואי אינו גורם לכאבים ואינו מלווה בסיבוכים מיוחדים, כאשר ההחלמה נמשכת מספר ימים.
הטיפול הצמוד במרפאתנו לא מסתיים עם העקירה אלא נמשך כמה שבועות לאחר מכן, היות ויש להניח גשר או תותבת במטרה לשמור על המקום החסר. בהגיעכם למרפאתנו תוכלו ליהנות מיחס אישי של הצוות הרפואי שיהיה קשוב לחששות שלכם.

                       למידע נוסף בנושא: סתימה בשן לחץ כאן >> | למידע נוסף בנושא: טיפולי שיניים לחץ כאן >>
לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות

צרו
קשר

x

צור קשר