ציפוי שיניים
5 (99.05%) 21 votes

miri2

ציפוי שיניים בתל אביב

מהו הדבר הראשון שאנשים אחרים מבחינים בו אצלנו? יתכן ותגידו האף, יתכן העיניים, אך יש עוד חלק אחד מיוחד ובולט – החיוך שלנו. החיוך הוא כרטיס הביקור הכי טוב שלנו ומשדר לעולם שאנחנו מרוצים, שמחים ושמחים בחברתם של אחרים. לכן, לחיוך מנצח יש השפעה מכרעת על תחושת הערך האישי שלנו ועל היחסים החברתיים שלנו. באותה מידה, לחיוך שאינו נראה טוב יש השפעה שלילית והוא פוגע בביטחון העצמי שלנו וביחסים ובקשרים הבינאישיים שלנו, משום שאנו לא יכולים להקרין לעולם את האישיות שלנו במלואה.

ציפוי שיניים יעניק לכם מראה הרבה מעבר למצופה

ישנן כמה סיבות לחיוך שאינו נראה טוב ואחת מהן הוא שיניים בצבע עכור ולא אסתטי. פעמים רבות אין זו אפילו אשמת המטופל אלא מדובר בתהליך של שחיקה במשך שנים, המשפיע על מראה השיניים.

ייתכן ושמעתם על פתרון של הלבנת שיניים, אך לתהליך זה יש מספר חסרונות: ראשית, המראה המתקבל הוא לעיתים מאולץ ומעושה ואינו מזכיר מראה שיניים טבעי. שנית ובהמשך לכך, ייתכן שצבע השיניים המקורי כלל לא היה לבן. לשיניים גוונים רבים והם משתנים מאדם לאדם ולכן, כדאי לבחור באחת משיטות ציפויים לשיניים, המעניקות מראה טבעי יותר אך בריא לא פחות, בין השאר באמצעות התאמה אישית של צבע הציפוי כך שיהלום את צבע השיניים האחרות ואת המראה הכללי של המטופל.

לחצו – לקבלת ייעוץ ראשוני – ללא עלות!

חולמים על חיוך של כוכבים?

במרפאת ד"ר מירי ישראל, רופאת שיניים בעלת ניסיון בתחום האסתטיקה הדנטלית של מעל 30 שנה, תוכלו להגשים את חלומכם. ד"ר מירי ישראל הינה בוגרת הדסה ירושלים אשר צברה ניסיון רב עם השנים בטיפולי אסתטיקה דנטלית להתאמת הטיפול הנכון למתרפא, ניתן לקבל ציפוי לשיניים המקנה חיוך של מיליון דולר. במרפאתנו תוכלו לקבל מענה לכל שאלה בנושא האסתטיקה הדנטלית בכלל ובנושא ציפויי השיניים בפרט. אנו מספקים ציפוי מקצועי ועמיד לאורך זמן אשר יחזיר לכם את הברק, יספק לכם הגנה לשיניים מכתמים ונזקים שונים. החיוך יהיה פשוט מושלם!

ציפוי שיניים מכל סוג

ציפוי שיניים מכל סוג

ציפוי חרסינה לשיניים

מתרפאים רבים המגיעים למרפאתנו מצפים לקבל בסיום ציפוי השיניים, שיניים לבנות ויפות. הלבנת שיניים יכולה להחזיר את צבעה הטבעי של השן, יחד עם זאת, קיימים מקרים רבים בהם הצבע הטבעי מעולם לא היה לבן. באמצעות ציפוי חרסינה לשיניים (וציפויים מסוגים שונים) ניתן להגיע לתוצאת הלובן הרצויה. ציפוי השיניים מהווה פתרון גם לשיניים אשר התכלו ונשחקו במהלך השנים.
ציפוי השיניים מעניק לכם מראה צעיר וקורן ומתקבל חיוך מאיר פנים.

למי מתאים ציפוי שיניים?

ראשית לכולם, לכל מי שמעוניין בחיוך של כוכבים!

טיפול אסתטיקה דנטלית מסוג ציפויי שיניים ניתן לביצוע רק לאחר בדיקה מקצועית של דוקטור מירי ישראל וזאת לאחר בדיקה מקיפה של כל הפרמטרים המקצועיים במרפאה עצמה. הציפוי במקרים מסויימים, יכול להתאים אפילו  לגילאי ההתבגרות ולמעשה, לכל החולמים על חיוך זוהר כמו של כוכבי הקולנוע ההוליוודי.

לא פעם עולות השאלות לפני התחלת התהליך: מה מתאים לי? מה כדאי ומומלץ לי והאם בכלל כדאי? לכן מומלץ כמובן להתייעץ עם רופא שיניים מקצועי ומיומן באסתטיקה דנטלית כגון ד"ר מירי ישראל אשר תשמח לתת לכם ייעוץ מקצועי ולעזור לכם להגיע לתוצאות הרצויות ולחיוך המושלם.

גווני ציפוי שיניים

מאיזה גיל אפשר לעשות ציפוי לשיניים?

אין צורך להמתין עם ציפוי לשיניים עד גיל מאוחר יחסית ועד שהשיניים צוברות מראה שיותר מאתגר לטפל בו. ניתן לעשות ציפויים לשיניים כבר מגיל ההתבגרות וכמובן בכל גיל וכך ליהנות מחיוך נהדר ותחושה של בריאות וחיוניות.

לחצו – לקבלת ייעוץ ראשוני – ללא עלות!

צרו
קשר

x

צור קשר