שיקום הפה
5 (100%) 10 votes

miri2

שיקום הפה בתל אביב

לא מעט אנשים סובלים מבעיות אסתטיקה בפה הגורמות להם פשוט לאבד את החיוך. לפיכך, שיקום הפה יכול לסייע להם להחזיר את החיוך לפנים, למנוע שחיקה בשיניים, ולהשלים שיניים חסרות. טיפול שיקום הפה מתבצע על ידי מומחה בתחום ורצוי לבדוק המלצות לפני מפני שהתהליך אינו פשוט ודורש ידע רב. זקוקים לשיקום הפה? במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא מה כולל התהליך וכיצד עושים זאת נכון

תהליך של שיקום הפה הוא בהחלט תהליך שמצריך הכנה מוקדמת, גם מבחינה מנטלית וגם מבחינה תקציבית. מדובר בתהליך מורכב שבסופו יוצא האדם עם מערכת שיניים מלאה ועם חיוך ששווה מיליון דולר. מלבד המראה של שיניים יפות ובריאות מדובר בתהליך שמסייע לכל מערכת העיכול שלנו ובסופו של יום לבריאות שלנו. העלויות של שיקום פה הן בהחלט לא זולות וצריך להיערך לקראת הוצאה זו בהתאם.

האם בכל גיל ניתן לבצע שיקום פה?

במצבים מסויימים לא ניתן לבצע השתלת שיניים לפני שמבצעים שיקום פה. הליך השיקום הינו הליך טיפולי המותאם לכל מטופל/ת בהתאם לגילו וסוג בעיית השיניים/חניכיים ממנה הוא סובל. אצלנו במרפאה של ד"ר מירי ישראל, ההליך הטיפולי-שיקומי המיושם במסגרת טיפולי שיקום הפה, מותאם באופן פרטני לכל מטופל/ת והוא מיושם על ידי צוות מומחים בראשותה של ד"ר מירי ישראל. צוות רפואי זה  כולל בין היתר: כירורג פה ולסת, מומחה לטיפולי שורש, מומחה למחלות חניכיים, מומחה לטיפולי אסתטיקה דנטלית, מומחה אורתודנטיה (יישור שיניים), מומחה לטיפולי השתלת עצם וטיפולי השתלות שיניים ועוד.

לחצו – לקבלת ייעוץ ראשוני – ללא עלות!

שיקום הפה בתל אביב

התפתחויות טכנולוגיות

התפתחות הטכנולוגיה מאפשרת לרופאי השיניים לבצע שיקום פה במהירות. הטיפול יכול להתבצע תוך מספר שעות ובכך חוסך מהמטופלים ביקורים תכופים במרפאת השיניים לצורך קבלת טיפולים בנפרד. מומחה שיקום פה מבצע את הטיפול אשר כולל בין השאר השתלות שיניים, באמצעות צוות רפואי מקצועי שתפקידו להעניק מענה לכל שאלות המטופלים. אנו במרפאתה של ד"ר מירי ישראל נשארים מעודכנים תמידית בכל הקשור לשיקום הפה וברשותנו הציוד החדיש והמתקדם ביותר בתחום.

כיצד התהליך מתבצע?

במסגרת ההכנה לתהליך, רופא השיניים מתחיל מבדיקה מקיפה הכוללת צילומי רנטגן של הפה והלסת, על מנת לקבל תמונה מלאה ומקיפה של מצב הפה. לאחר מכן ותוך התייעצות עם צוות המומחים, הרופא מחליט על הטיפול המתאים. בהתאם להחלטה של הרופא, הטיפול יכול להתבצע בהרדמה מקומית או בהרדמה מלאה. למרות החשיבות של שיקום הפה, לא מעט אנשים נמנעים מהגעה אל רופא השיניים, מחששות מוצדקים של עלות ואיכות הרופא המטפל.

בשל העלות הגבוהה, אנו במרפאתה של ד"ר מירי ישראל, מציעים הסדרי תשלום נוחים ומחירים אטרקטיביים ביותר לתהליך של שיקום הפה.

שיקום הפה

מדוע שיקום הפה הינו הליך שאתם חייבים לעצמכם?

לא מעט אנשים נאלצים להתמודד עם בעיות אשר נוגעות לשיניים שלהם ולאזור חלל הפה.

חיי חברה – אנשים רבים ימצאו את עצמם מפחיתים קשרים חברתיים בעקבות שיניים מוזנחות ובכך פוגמים באיכות החיים שלהם.

בריאות הפה והגוף – הימנעות מטיפולי שיניים שיקומיים עלולה לפגום בבריאות הלב ומערכת העיכול ולגרום לנזקים בלתי הפיכים. שיניים לא בריאות מגבילות אותנו בחיים ומורידות את איכות החיים בצורה דרסטית. לכן חשוב ביותר, לסייע לעצמנו וליקירנו להתחיל בתהליך של שיקום הפה במלואו.

מומחה עבור שיקום הפה

מהם המרכיבים העיקריים הכלולים בתחום של שיקום הפה?

שיקום באמצעות תותבות                                                                                                            

לפני כשני עשורים, רוב הרופאים המליצו למטופלים שלהם שיקום שנחשב לשיקום נייד, הווה אומר שיניים תותבות. טיפול נעשה על ידי בנייה של שיניים תותבות בהתאם למבנה הלסת של המטופל. שיניים תותבות למעשה מחליפות את השיניים שנשרו או נעקרו ומאפשרות לעיסה נכונה ועיכול הרבה יותר יעיל של המזון. גם היום ישנם מקרים ששיניים תותבות מספקות מענה למצב של חוסר שיניים, זאת בעיקר בשל בעיות בריאותיות או תקציביות. שיניים תותבות בנויות באופן כזה שניתן להכניס ולהוציא אותן מהפה בכל זמן שנחפוץ.

שיקום שהוא קבוע – שתלים                                                                                              

המשמעות של שיקום קבוע של כל הפה הינו – שתלים דנטליים. השתלים למעשה הינם תחליף משופר פי כמה וכמה לשיניים התותבות ולהן מגוון של יתרונות. שתלים דנטליים מעניקים פתרון קבוע לשן, זאת להבדיל מהתותבות. כל שיטות הטיפול המודרניות הפכו את השתל הדנטלי למענה יעיל וזמין. כמו כן, המראה שלו נראה הרבה יותר אסתטי, כיוון שהוא מקובע בתוך הפה. שתלים דנטליים שומרים על עצם הלסת להיות יציבה ולא להקנות מראה נפול, מה שקורה הרבה פעמים במקרים של שיניים תותבות. חשוב לציין שבמקרים מסוימים תידרש הרמת סינוס, לפני שמבצעים השתלת שתלים דנטליים. למידע מקצועי על הרמת סינוס לחצו כאן

שתלים דנטליים – תהליך כירורגי                                                                                                

התהליך הכירורגי של השתלת שיניים בו משתילים את השתלים הוא תהליך שאורך כמה שעות ספורות, לאחר מכן, מתחיל השלב של ההמתנה עד שהשתלים יקלטו, זה יכול להימשך בין שלושה חודשים עד חצי שנה. במקרה של שיקום הפה השתלים מתפזרים באזור חלל הפה ועליהם מניחים את כל מערכת השיניים המשוחזרת, יפה וצחורה לחלל הפה של המטופל.

שיקום הפה במרפאה של ד

שיקום הפה בתל אביב – תוכנית טיפול בהתאמה אישית                   

לכל מטופל נקבעת תוכנית טיפול על ידי הרופא המטפל שלו, בהתאם למצב הפה, ובה הרופא פורס בפני המטופל את התהליך הספציפי לו ומציין בפניו את כל שלבי הטיפול הייעודיים. שיקום הפה הוא טיפול מורכב ומסועף, ולעיתים על מנת להציל שן אחת צריך לבצע בה מספר טיפולים, כשכל טיפול הוא תהליך בפני עצמו. התוכנית מבוססת על בריאותו הכללית של הפציינט ועל כל חלל הפה שלו. בשיקום הפה מעורבים מספר רופאים ביניהם גם הרופא המטפל, גם רופא שהוא מומחה לקוסמטיקה של הפה וגם במידת הצורך, רופאים מומחים לטיפולי שיניים ספציפיים.                                                                                                       

כל טיפול שמטרתו שיקום הפה מתחיל בניקיון יסודי של הפה ואת זה עושים באמצעות הקצאות השיניים, שזה טיפול ניקוי שיניים עמוק שנכנס לתוך הכיסים של החניכיים ומנקה שם את כל האזור גם במידה ונוצרה שם דלקת. בדרך כלל זאת מומחיותה של שיננית, אך גם רופא השיניים יכול לבצע את הטיפול הזה. חלק מהטיפולים של שיקום הפה יכללו הרמת סינוס, השתלות עצם, ניתוחי לסת, גשרים זמניים, סתימות, טיפולי שורש או חידוש טיפול שורש, שיפוץ עצם ורקמה ועוד טיפולים מקדימים שמביאים את חלל הפה שהוזנח למצב תקין שעליו ניתן להתחיל לבצע שתלים ולהמשיך את כל תהליך השיקום.

 מיהו מומחה לשיקום הפה?

מומחה שיקום פה הוא רופא שיניים שסיים את ההכשרה המקצועית שלו בהצטיינות, ואשר מקדיש לא מעט שעות על מנת להעניק ללקוחות את הטיפול הטוב ביותר. שעות ארוכות של תרגול, לימודים וסקירת ספרות מקצועית יובילו את המומחה להבנה בתחום.
מומחה לשיקום הפה במרפאתנו עובד בצורה מדויקת על מנת לאפשר לאנשים לעבור את השינוי הנדרש, ואשר במסגרת לימודיו, עבר גם התמחות בנושאים שונים ברפואת שיניים כמו למשל, יישור שיניים, מחלות חניכיים, הרמת סינוסים וכו'.

שיקום הפה בתל אביב במרפאה של ד"ר מירי ישראל- כל פתרונות הטיפול במקום אחד

אצלנו במרפאת השיניים של ד"ר מירי ישראל, תוכלו למצוא מגוון רחב של טיפולי שיניים המתקיימים במסגרת הליך טיפולי-שיקומי לבריאות הפה והשיניים. טיפולים אלו כוללים בין היתר: טיפול שורש, טיפולי חניכיים, טיפולי יישור שיניים, טיפולי שתלים דנטלים, טיפולי אסתטיקה דנטלית (הלבנה, ניקוי, ציפוי ושיוף שיניים) וטיפולים שונים בכירורגיית הפה ולסת כגון: השתלת עצם.

מערכות הציוד המתקדמות בהן מאובזרת המרפאה מאפשר לצוות הרפואי בראשותה של ד"ר מירי ישראל, לבצע הליך שיקום הפה המשלב בתוכו מספר טיפולים במקביל תוך מספר שעות ובכך המטופלים אינם נדרשים להגיע אל המרפאה לצורך קבלת הטיפולים בנפרד.

הליך שיקום הפה במרפאה של ד"ר מירי ישראל כולל בתוכו:

  • בדיקה מקיפה של השיניים והחניכיים באמצעות צילומי רנטגן של הפה והלסת
  • "סיעור מוחות" בין מספר רופאים מומחים לצורך קבלת החלטה רפואית בכל הנוגע להליך הטיפולי הנדרש לכל מטופל בהתאם לגילו ומצבו
  • תכנון מיטבי של ההליך השיקומי ויישומו בפועל על ידי צוות רופאים מומחים
  • מעקב רפואי וטיפולי המשך במידת הצורך

אנחנו במרפאת השיניים של ד"ר מירי ישראל, עושים הכול על מנת להשיב את החיוך הרחב לכל אחד ואחת מלקוחותינו. לפרטים נוספים אודות הליכי שיקום הפה המיושמים על ידינו צרו איתנו קשר עוד היום.

שיקום הפה בתל אביב

לסיכום:

שיקום הפה הוא תהליך שניתן לבצע במהירות אך זמן ההחלמה יכול להתארך, יש להתאזר באורך רוח ולזכור שמדובר באזור הפה שלכם שהוא אזור בר השפעה על הבריאות הכללית של הגוף. כמו כן כפי שציינו לעיל, אסתטיקה דנטלית ראויה כתוצאה משיקום פה מקצועי, משדרגת פלאים את המראה החיצוני וכתוצאה מכך את איכות החיים.


מידע נוסף על שיקום הפה בתל אביב תוכלו למצוא במאמרים הבאים:

טיפים להזמנת ציוד רפואי למרפאות שיניים

עולם הרפואה מציע כיום מגוון עצום של אפשרויות, הבאות לידי ביטוי הן בטיפולים החדשניים והמתקדמים המתאימים כמענה לבעיות רפואיות שונות (קלות וגם חמורות) והן בציוד הרפואי האיכותי, שבו נעזרים הרופאים והצוות המטפל כולו. כמו בכל תחום, גם ברפואת השיניים ישנו…
טיפולי חניכיים

טיפולי חניכיים (המדריך המקוצר)

סובלים מבעיות חניכיים שונות? מתמודדים עם כאבי חניכיים? זה הזמן לדעת הכול על טיפולי החניכיים המוצעים לכם במרפאה של ד"ר מירי ישראל, מומחית לפתרון מחלות חניכיים. מחלות חניכיים מחלות חניכיים הן הגדרה כללית לבעיות חניכיים שונות העלולות להוביל בין ה…
לפרטים ומידע נוסף

צרו
קשר

x

צור קשר