האם ישנם תופעות לוואי לאחר טיפולי השתלת שיניים?
Rate this post

האם ישנם תופעות לוואי לאחר טיפולי השתלת שיניים?

הדגמה לשינייםכל ניתוח או טיפול רפואי כרוך בסיכונים וסיבוכים, כך גם השתלות שיניים. תפקידו של הרופא הוא למנוע את הסיבוכים עד כמה שאפשר על ידיי מתן טיפול מקצועי ויעיל. סיבוכים לאחר השתלת שיניים יכולים לנבוע מעיצוב לא מתאים של הגשר המורכב הנושא עליו עומס יתר של סגרי הפה.

שתלי שיניים יכולים להיות בגדלים שונים ומחומרים שונים, על הרופא לבצע התאמות בכדאי להבטיח תוצאה מושלמת עור המטופל. לא כל רופא יכול לבצע השתלות שיניים, עליו לעבור הסמכה וכן לצבור ניסיון אשר יאפשר לו להתמודד עם בעיות בעת הטיפול. ישנתם סיכונים בתהליך השתלת שיניים השאלה היא איך הרופא נמנע מהם ויודע להתמודד עם בעיות בהשתלת שיניים.

השתלת שיניים בעיות

כאן נפרט את הבעיות שיכולות להיווצר לאחר השתלת שיניים: דחיית השתלת שיניים, דימום לאחר השתלת שיניים, דלקת השתלת שיניים, השתלת שיניים פגיעה בעצב.

בעיות אלו שצוינו מעידות על השתלת שיניים שנכשלה, השתלת שיניים לא מוצלחת. חלק מהמקרים נוצרים בגלל טיפול לא מוצלח של הרופא אך חלק מהבעיות נובעות מאי ביצוע הוראות הרופא לאחר הטיפול, דלקת לאחר השתלת שיניים יכולה להיווצר מחוסר היגיינה.

מידע נוסף על טיפולי השתלות שיניים

תופעות לוואי צפויות

לאחר השתלת שיניים צפוי שיהיו תופעות לוואי כמו נפיחות אחרי השתלת שיניים או דימום. בנפיחות לאחר השתלת שיניים או דימום ניתן לטפל על פי הוראות הרופא.

נפיחות לאחר השתלת שיניים הינה מצב סביר שיש לטפל בו. ד"ר מירי ישראל כן בשביל לענות לכם על כל שאלה ובקשה, למידע נוסף התקשרו וקבלו את השירות האדיב ביותר.

צרו
קשר

x

צור קשר