רופא שיניים בתל אביב - דוקטור מירי ישראל
לפרטים צרו קשר... 03-6477217
 

השתלת שיניים

השתלת שיניים
4.7 (93.85%) 13 votes

על מנת ליהנות ממראה שיניים יפות, חשוב מאד לדואג לבריאות השיניים בצורה טובה. צחצוח וניקוי השיניים עשוי לסייע במניעת מחלות אך גם הימנעות ממשקאות המכילים קפאין ומסיגריות עשויים למנוע התפתחות של מחלות. השתלת שתלים בשיניים מהוות פריצת דרך בתחום טיפולי השיניים.

 

מי צריך השתלת שיניים?

 

השתלות שיניים מתבצעות באנשים שחסרה להם שן אחת או מספר שיניים ולא ניתן להציל את השיניים באמצעות טיפול שורש או טיפול כתר מלבד עקירה. השתלת שיניים מתבצעת על ידי רופא שיניים מומחה בתחום מחלות חניכיים. אמנם מדובר בניתוח, אך רופאי השיניים לא מצבעים את ההשתלות בחדרי ניתוחים אלא במרפאות. בניגוד לדעה הרווחת, השתלות שיניים לא מתבצעות רק במבוגרים אלא גם בילדים שאיבדו את השיניים כתוצאה מנפילה למשל וזקוקים להשתלה.

השתלת שיניים נמשכות מספר שעות, היות ומדובר בתהליך שמצריך דיוק רב ותכנון. בסיום ההשתלה המטופלים אינם נשארים להתאוששות, אלא הולכים הביתה. רופא שיניים מקצועי ומיומן שיעניק יחס טוב למטופליו, יקשיב להם יסייע למטופלים להיפטר מתחושת החרדה. רפואת השיניים עברה דרך ארוכה מאז היה ניתן למצוא במרפאות ציוד בסיסי, כיום ניתן למצוא במרפאות שיניים ציוד משוכלל המסייע לבצע את הפעולות השונות בקלות. שימוש במכשור איכותי לצורך השתלות שיניים יכול לסייע למטופלים להרגיש שהם נמצאים בידיים טובות ולהסיר מהם כל דאגה.

ציוד להשתלת שיניים - מירי ישראל מומחית בהשתלות שיניים

 

אילו סוגי שתלים לשיניים קיימים?

 

בישראל ניתן למצוא מספר סוגי שתלים דנטליים שונים. מרבית רופאי השיניים עובדים עם ספקים שיכולים לספק להם מגוון רחב של שתלים למשל, שתלים אמריקאיים או שתלים אירופאים שקיבלו אישור ממכון התקנים הישראלי. ההחלטה אילו שתלים דנטלים להשתיל תלויה ברופא השיניים. ד"ר מירי ישראל, מומחית בתחום רפואת שיניים, תבחר עבורכם את השתלים המתאימים ביותר.
שתלים דנטליים צריכים להחזיק מעמד זמן רב כלומר יותר מעשרים שנה, זאת בהנחה שרופא השיניים ביצע את ההשתלה בצורה מקצועית. השתלת שיניים שבוצעו בצורה מקצועית ישמרו על היגיינת פה גבוהה. על מנת להבטיח שהשתלים ישמרו, כדאי להגיע לרופא לביקורת כדי לבחון את השתלים. במרפאתנו משתמשים בשתלים איכותיים ובעלי תו תקן. שתלים אלו הם יעילים ומספקים תוצאות טובות לאורך זמן.

 

מידע נוסף על השתלות שיניים תוכלו למצוא במאמרים הבאים:

 


כדאי לבצע השתלת שיניים בהרדמה מלאה?

השתלת שיניים בהרדמה מלאה


מאיזה גיל אפשר לבצע השתלת שיניים

השתלות שיניים בגיל צעיר


תופאות לוואי לאחר השתלת שיניים?

רופא שיניים בזמן עבודה - מירי ישראל מומחית בהשתלות שיניים


אפשרי לבצע השתלת שיניים למחוסרי עצם?

דגם שיניים להשתלת שיניים למחוסרי עצם

השתלת שיניים נכונה ושמירת בריאות הפה

שמירת בריאות הפה

ליצירת קשר עם מרפאת השיניים של דוקטור מירי ישראל בתל אביב צרו קשר עוד היום 03-6477217

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם