יישור שיניים בשיטת Incognito
Rate this post

יישור שיניים בשיטת Incognito

אחרי תהפוכות ופיתוחים רבים הוא הגיע, הגשר לעולם יפה יותר, חסר עכבות ועקבות לשיניים ישרות וללא סימן וזכר לגשר. חולמים לישר את השיניים אבל חוששים מהצורה הבלתי אסטטית של הפה? אחרי הגשרים השקופים, יש שחקן חיזוק חדש בשוק אשר פותח בדיוק לצורך הזה – גשר פנימי…

אף אחד לא צריך לדעת שהוא שם…..

יישור שיניים פנימי בשיטת אינקוגניטוהגשר הפנימי, מותקן בתהליך אורתודונטי ממוחשב, מקצועי ויעיל אשר מביא לתוצאה בלתי נראית הלכה למעשה. הגשר מוצפן בתוך הפה ומאחורי השיניים באופן שלא ניתן לראות גם בעת דיבור, צחוק או אכילה. רבים נמנעים מההליך מאחר וחוששים ממראה הסמכים בעת הדיבור.

היתרון על פני הגשרים השקופים

היתרונות הבולטים של שיטת אינקוגניטו, הם הסמכים העדינים המודבקים אל השיניים לאחר התאמה ממוחשבת ומדויקת, אשר מותאמת מבחינת הגודל ומבנה הפה, לנוחות המטופל ולאי נראות הסמכים. הסמכים עדינים במיוחד ועל כן אינם מציקים או כואבים כמו הגשרים הרגילים, אינם מפריעים לאכילה וקלים יותר לניקוי בעת הצחצוח.

למי השיטה מתאימה?

שיטת Incognito, מתאימה בעיקר למבוגרים ונערים, בעלי שיניים קבועות ו"וותיקות". ילדים צעירים, לא יתאימו להליך זה, בהסתמך על העובדה שמבנה השיניים שלהם עדיין רגיש, בלתי יציב ובעל גובה המתאים להכיל את הסמכים.

למדריך מפורט בנושא יישור שיניים לחצו כאן

צרו
קשר

x

צור קשר