שיננית
5 (100%) 5 votes

PicInner

שיננית בתל אביב

מתכוננים לקראת ביקור אצל שיננית ? ביקור אצל שיננית יכול לאבחן מחלות חניכיים ולמנוע טיפולי שיניים מורכבים. ביקור כל חצי שנה יכול לחסוך לכם כאבי שיניים ולא מעט כסף.

מתי צריך ללכת לטיפול שיננית?

השתלת שיניים ושיקום הפה - לחצו – לקבלת ייעוץ ראשוני – ללא עלות!

טיפול אצל שיננית חשוב גם כאשר אתם לא סובלים ממחלות חניכיים. ביקור אצל שיננית יכול למנוע הצטברות של אבנית הגורמת לריח רע מהפה, מניעה של חורים עתידיים בשיניים ובריאות כללית של הפה. על מנת להבטיח את בריאות הפה, מומלץ לשלב את ההגעה לשיננית ביחד עם בדיקה אצל רופא שיניים. כמו כן, בדיקה אצל שיננית יכולה לאבחן מחלות חניכיים, היות ואחד המאפיינים של המחלה הוא היעדר כאבים.
לפעמים טיפולים אצל שיננית עשויים לגרום לכם לנוע באי נוחות בכיסא, אך חוסר נוחות זו לא משתווה לחוסר הנוחות באם תאלצו לעבור טיפולים מורכבים יותר כתוצאה מהזנחה. לכן יש להקפיד על ביקור אצל שיננית בתל אביב או בעיר הקרובה למקום מגוריכם, כל חצי שנה, על מנת לא לסבול מאי נוחות עתידית. למשל, דלקת חניכיים, אבנית, חורים בשיניים וכו' ניתן למנוע על ידי ביקורים סדירים אצל שיננית. במידה ואתם מרגישים אי נוחות במהלך הטיפול, כדאי לשתף את המטפלת, היות וכיום קיימים לא מעט אמצעים שיכולים להפוך את הטיפול לנעים. בנוסף, במהלך הטיפול, שיננית מוסמכת תלמד אתכם כיצד להשתמש בחוט דנטלי הנחשב ליעיל במלחמה נגד דלקת חניכיים, חורים בשיניים ועוד. הטיפול אצל שיננית יכול לסלק את חיידקי הפה האחראים להתפתחות מחלות שונות ולהכין אתכם לקראת שמירה על היגיינת הפה. לאחר הביקור, חשוב מאד להקפיד על טיפול יומיומי הכולל שימוש בחוט דנטלי, צחצוח נכון והקפדה על תזונה נכונה.

כיצד טיפול אצל שיננית יכול לחסוך לכם כסף?

ביקור אצל שיננית בתל אביב יכול לחסוך לכם כסף, היות ובמהלכו היא יכולה לזהות דלקת חניכיים ולהפנות אתכם לרופא שיניים להמשך הטיפול. במסגרת ביקור תקופתי השיננית תבדוק את מצב הפה, החניכיים והשיניים. במהלך הטיפול תוסר האבנית הגורמת להתפתחות דלקת חניכיים וכמו כן חיידקים וזיהומים אשר גורמים להידרדרות של בריאות הפה. השיננית במרפאתנו תסביר על אמצעים שונים לניקוי הפה למשל, מי פה או שימוש בחוט דנטלי שמסייעים לכם להגיע למקומות שמברשת השיניים לא מגיעה אליהם.

אולי יעניין אתכם גם: ציפוי שיניים 

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות

צרו
קשר

x

צור קשר